Kompresör Yedek Parçaları 2021

Kompresör yedek parçaları ekipman ve aksesuarları

kompresör yedek parçaları her kompresörün arıza anında imdadına yetişen parçalar

kompresör arızalarında öncelik arızanın tespiti önemlidir doğru tespit doğru yedek parça demektir. Öncelik kompresörünüzün arızasının nereden geldiğini tespit etmek arızayı bulamıyorsanız yetkili servisi veya kompresör tamir servislerini arayarak kompresörün sorunlarını yetkili kişiye anlatın. tabi hepsinden önce ilk yapmanız gereken kompresörünün marka ve modelini söylemek olmalı. vidalı veya pistonlu kompresör olarak giriş yaparak net çözümlere ulaşmanız mümkündür.

Kompresör yetkili servisi size arızanın nereden ve neyden kaynaklandığını ve ihtiyacınız olan kompresör yedek parçasını söyleyecektir. nasıl takacağınızı neler yapmanız gerektiğini sırasıyla sizi yönlendirerek arızanın giderilmesinde yardımcı olacaktır.

Şayet kompresörünüz yerinde bakım istiyorsa bu sizi aşan bir konu olduğu için mümkün mertebe yetkili servislerden destek alınız veya bölgenize yakın alanında uzman kompresör tamircisi bulmanız gerekmektedir. sorunun hızlı ve kalıcı olarak çözülmesi için bu elzem bir durumdur

Kompresör yedek parçaları konusunda çoğu kompresörlerin parçaları ve sarf malzemeleri bir birilerine uyum sağlamamaktadır ve markanın üretim yılı ve modeline görede farklılıklar göstermektedir

vidalı kompresörlerde özellikle hiç anlamıyorsanız kesinlikle el sürmemeli alanında uzman bir servis veya vidalı kompresör tamircisi bulmanız gerekmektedir. yapacağınız en ufak bir hata vidalı kompresörünüze ciddi zararlar vermekle kalmayıp üretiminizde aksiliklere neden olacaktır.

Pistonlu kompresör genelde ön planda gözle görülen bir basınçlı hava makinesi olduğu için arızayıda gözle görmeniz mümkün. şayet arızayı göremiyorsanız muhtelemen kompresör kafası içinde pistonlarda, sekmanlarda veya emiş supaplarında bir sorun var demektir.

Leave A Comment