ÜÇÜ BİR ARADA MUHTEŞEMGÜÇ

Özen Kompresör OSC T tank üstü vidalı kompresör serisi, araç servisleri, tamirhaneler, inşaat sektörü ve boyahane gibi küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin hava ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

50 yılı aşkın deneyim

• Tasarımı sayesinde kapladığı alan küçülmüştür; yer tasarrufu sağlar. • Hepsi bir arada paket, etkin maliyet avantajı ile kaliteli hava üretir. • Kolay kurulum ve kolay devreye alma hız kazandırır.

Ayrı kontrol paneli sayesinde gerektiğinde kompresörden bağımsız çalışabilir
Kurutucu üzerinde yer alan Digi-Pro kontrol ünitesi ile anlık çiğlenme noktasını görme özelliği sayesinde, kurutucunun periyodik bakım ve servis ihtiyacını belirlemek kolaydır.
60 °C (140 °F) maksimum giriş sıcaklığı tasarımında maksimum debi • 3 °C (38 °F) sabit çiğlenme noktası

Kompakt Çözüm

Daha Az Alan & Optimal Çözüm • Tasarımı sayesinde kapladığı alan küçülmüştür; yer tasarrufu sağlar. • Hepsi bir arada paket, etkin maliyet avantajı ile kaliteli hava üretir. • Kolay kurulum ve kolay devreye alma hız kazandırır

Performans ve Dayanıklılık

Özen Kompresör ürünlerinde performans ve dayanıklılığı ile ön plana çıkaran uluslararası standartlara uygun parçalar kullanır. Müşteri odaklı çalışma prensibini ilke edinen kalite yönetim sistemi işgücünün ve tedarikçilerinin sürekli gelişimini destekler. Bu sayede en yüksek kalite seviyesinde süreklilik, ürün gelişimi ve servis ortamını sağlar.

Performans ve Dayanıklılık

Özen Kompresör ürünlerinde performans ve dayanıklılığı ile ön plana çıkaran uluslararası standartlara uygun parçalar kullanır. Müşteri odaklı çalışma prensibini ilke edinen kalite yönetim sistemi işgücünün ve tedarikçilerinin sürekli gelişimini destekler. Bu sayede en yüksek kalite seviyesinde süreklilik, ürün gelişimi ve servis ortamını sağlar.kompresör sertifikaları